První reference

12. ledna 2014 v 21:27 |  Začátky jsou těžké
Tak jak se máte? :)

Já mám pocit, že jsem poslední dobou v jednom kole. Snažím se co nejrychleji sehnat všechno k přihlášce a odvést to směr Praha. Jenže jsem teď často v práci a nestíhám, jak bych si představovala :D

V týdnu jsem ale konečně už měla v rukou první referenci :) Jelikož dotyčný odjíždí do ciziny jako obvykle, tak jsem ho potřebovala odchytnout, abych jí vůbec dostala než zase odfrčí :)
Mezitím jsem s Kubou byla v zoo. S kamarádkou jsme ho vzali mezi zvířátka :D Abyste rozuměli, Kubovi je 6, chodí do první třídy a je to tak nějak raubíř :D

Jenže on když byl s námi v zoo, tak byl neskutečně zlatý. Ani jeho mamča nevěřila, že se tak skvěle choval. Poslechl na slovo. Kdykoliv jsem se na něco zeptala nebo mu něco řekla, hned to udělal. Dokonce, byť jsem nevěřila vlastním očím, se chytil za ruku, když jsme přecházeli rušnou křižovatku :) Neskutečně mě překvapil a opravdu přivedl k údivu spoustu lidí, nejen mne :)

Konečně jsem taky dneska vymyslela, jak bude vypadat prezentace pro moji budoucí rodinku. Myslím, že nápad je to skvělý, jen ho zrealizovat nebude uplně nejlehčí :) Ale já jsem člověk, který má rád výzvy a rád se učí novým znalostem a umům, takže jdu do toho! Ať to bude jakkoliv těžký!

Včera jsem se konečně taky dostala k tomu, abych si přečetla Mišky blog a nový článek na téma Dates. Natolik mě oslovil, že jsem se rozhodla to zkonzultovat s kamarádem, kterého jsem v USA loni potkala, tak jsem zvědavá na jeho reakci :) Přece jen je to chlap, takže může mít názor jiný. Ale zároveň by mě zajímalo, zda to opravdu s tím randěním takhle mají všichni amíci :)

Do toho všeho ještě nestíhám ani cvičit a nemám z toho vůbec dobrý pocit. A proto zítra zase po nějaký tý době konečně pujdu běhat na pás a hrozně se těším! Kruhový trénink už snad taky brzy stihnu! A to mě ještě v únoru čeká SuperBowl!! Tomu říkám bomba!! To bude jízda! Dáme si burger, shlídneme SuperBowl a neskutečně si ten večer užijeme! :)

Takže zítra zase do práce, tentokrát na pár hodin. Pak se pujdu asi podívat za Kubou a něco spolu přečteme, případně zopakujeme anglický slovíčka, když už se tu angličtinu učí :) Ještě zaběhat si dojdu a snad ještě zkusím něco málo na tý prezentačce udělat :) Tak mi držte palce, ať ta prezentačka neni tak složitá na "výrobu" :D

Přeju vám všem krásný večer a snad jsem vás moc nenudila :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama