Navždy v našich srdcích Steve Jobs

24. března 2014 v 21:01 |  Ostatní články
Jednou ten černý den přijít musel. Ale kdo z nás čekal, že to bude už takhle brzy? Je to jako rána pod pás. Velká rána, která na srdci bolí jako by bylo zasažené kůlem a v očích vytváří slzy velké jako hrách, které stékají mnoha lidem po tvářích. Mnoha dobrým přátelům, kteří ho znali. Mnoha lidem, kteří v něho věřili a také mnoha zaměstnancům, pro které byl nejen obrovským vzorem, ale také pomyslným "otcem". Nesmíme však také zapomenout na jeho nejbližší. Jeho ženu, která ho tolik milovala a jeho děti, pro které se snažil být tím nejlepším a milovaným otcem.

Pro všechny byl ale obrovským vzorem a vizionářem, jehož obrovské schopnosti ve spoustě oblastech napomohly nejvýznamnější společnosti dostat se až na samotný vrchol těch nejinovativnějších společností světa. Byl neskonale kreativní a pro svět byl opravdu velkým přínosem. Pokaždé, když otevřel svá ústa na podiu při keynote a představoval kterýkoli ze svých nových výrobků, všichni ztihli. A víte proč? Jeho slova hltal celý sál, vlastně celý svět, který ho sledoval alespoň na internetu. Všichni už od začátku věděli, že právě on přijde s něčím novým a inovativním a to oni přesně chtěli vidět a hlavně slyšet z jeho úst. Ano, slyšet právě od něho, otce této veleúspěšné společnosti světa. Díky němu využíváme technologie každý den. Přesně jak Steve řekl: Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete. A on to světu opravdu ukázal.

Nejen, že vytvořil iPod, iMac, iPhone a nedávno představený iPad, ale také dokázal vytvořit přesně takové výrobky, které si společnost opravdu žádala. Všechny byly nejen inovativní, ale také velice moderně zpracované a každý moderní člověk je musel vlastnit, byť k tomu měl jakýkoliv důvod.
Ještě 4.října 2011 Apple představil svoji novinku: iPhone 4S a dnes svět přišel o jedno ze svých dětí. Dítě, na které nikdy nezapomene.

Stejně jako na včerejší Apple Keynote, kde pro něho bylo připravené křeslo, i když on zřejmě sledoval tuto každoroční událost ze své postele, tak uplně stejně pro něho zůstane v našich srdcích obrovský kus místa. Tak obrovský kus, jak jen to bude možné. Stejně tak zůstane i místo ve společnosti Apple jenom pro Tebe Steve. A stejně tak i jeho duše bude navždy zachována ve všech výrobcích tvé společnosti: společnosti Apple.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama