Game over aneb konec mého American dream!

27. dubna 2014 v 11:10 |  Začátky jsou těžké
Tak a je to tady!

Před pár dny mi volala slečna z agentury rozhodnutí té partnerské agentury v USA. Neprošla jsem!! Jak je tohle možné?

Říkala jsem si sakra! Když mi to oznamovala do telefonu, měla jsem na krajíčku, ale držela jsem se, jak to jen šlo! Říkala, jak jí to moc mrzí, že to nevyšlo a než jsem se stihla vlastně zeptat proč, sama mi odpověděla. V hlavě se mi honilo, copak jsem neudělala psychotesty? Nebo snad se jim nelíbilo něco v mém dopise či videu? Vždyť už mi předtím oznámili, že sice zdravotní stav není výborný, ale pokud si doplatím ještě pojištění, tak by neměl být problém?

Sama mi řekla, že je to kvůli zdravotnímu stavu, že to neprošlo. Jakto?! Vždyť mám i potvrzení od doktorů, ne jen od jednoho! Prý se žádost dostala k někomu "výš" a ten rozhodl bohužel takto. Paní se kterou mluvila přímo z americké agentury se jí omlouvala, že mi první řekli, že v tom nebude problém (jelikož jsme si to dopředu ověřovali) a najednou mě neberou ze stejného důvodu.

Nebudeme si nic nalhávat. Byl to můj obrovský American dream a teď je fuč!! Najednou jako by se vám zhroutil svět, když se o něco přes půl roku snažíte a opravdu se tomu věnujete, veškerý svůj volný čas, všechnu energii a teď se to všechno zkazí, zničí...Ořvala jsem to! Říkala jsem si, proč sakra zrovna já?! Zamračený Nemohla jsem myslet na nic jiného než na to, že se tam nepodívám...Asi to bude někomu zdát jako hloupost, ale pro mě to byl vážně obrovský sen. Nic jiného jsem si ani nikdy víc nepřála. Už od té doby, co jsem jako malá přišla z první hodiny angličtiny a pověděla jsem doma rodičům, že jednou chci jet do Ameriky. A ono se mě to prostě drží do dnes! Hrozně ráda bych poznala jejich kulturu, zvyky, běžný život. Prožít si prostě kus Ameriky na vlastní kůži :) Trvalo mi to vážně dlouho, než jsem se s tím smířila, že prostě tenhle rok neodjedu. Ale nezbylo mi vlastně nic jiného.

Po pár dnech mi vlastně došlo, že to tak asi mělo být. Prostě jsem asi neměla odjet tenhle rok, ale třeba až nějaký další. A pokud jde o můj American dream, tak never give up!! Fight for it! Protože pro sny se prostě má bojovat a člověk si má své sny plnit. A i já si ho jednou splním! Jen to bohužel nebude tenhle rok, ale co, jsem mladá, jednou na to dojde.

Vždycky myslete pozitivně a snažte se věřit, protože i sny se můžou plnit :)

Já se rozhodla, že to prostě zkusím jinak! Takže příště už to snad vyjde!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enny Enny | Web | 24. května 2015 v 15:47 | Reagovat

A neuvažovala jsi o změně agentury? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama