FaceTime podruhé!

7. května 2014 v 22:43 |  Začátky jsou těžké
Ani jsem nečekala, že to bude tak brzy a znovu se dostane na video hovor. Jelikož ze mě byla Hostmum, dle jejích slov excited, tak jsme se rozhodli si udělat FaceTime hovor po druhé!

Tentokrát musím uznat, jsem nebyla zase tak moc nervózní, jelikož jsem tušila, co všechno mě čeká. Výron, který jsem si udělala na našem geovýletě se mi lepší, na nohu mohu lehce chodit, takže vlastně samé dobré zprávy.

S Hostmum jsme si mezitím napsaly spoustu emailů o klucích, o vyměnily spoustu názorů a taky jsme si psaly o rozvrhu. Ten ale budeme víc řešit v našem druhém hovoru. Tentokrát jsme se domluvili na 9:30 hodin mého času, takže kluci už budou v posteli a bohužel je neuvidím.

Každopádně blížila se hodina H a já si sedla do pokoje k počítači a prostě jen čekala. Těch pár minutek před hovorem pro mě bylo nekonečných! Na jednu stranu jsem byla malinko nervózní a na stranu druhou jsem se neskutečně těšila, zda se budu Hostmum líbit stejně jako v emailech a rozhovoru předchozím. Odpočítávala jsem skundy, sledovala hodiny pořád dokola a čekala, kdy se mi rozsvítí FaceTime hovor.

A je to tu! Už mi volá! Hovor však začala její nynější au pair, se kterou jsem také v kontaktu, abychom si mohly předávat informace. Pozdravily jsme se a vysvětlila mi, že si Hostmum jen odskočila nahoru do pokoje. Než jsme stačily prohodit pár slov, tak už si mě přehodily a já si mohla s Hostmum povídat. Volali jsme spolu víc než hodinu, mezitím se dole ukázal i jeden z kluků. Sice jen procházel, ale stihli jsme se alespoň pozdravit.

S Hostmum to byl skvělý hovor! Ani mi nepřišlo, že hovoříme celou dobu anglicky. Řešily jsme rozvrh, který mě čeká až přijedu. Přijedu? Říkala, že se stavila agentuře kvůli pojištění auta a že s ním nebude problém, jen potřebuje zaslat důkaz o tom, že nemám žádné trestné body a že jsem neměla žádnou dopravní nehodu. Také prý psala do agentury, že se rozhodla, že počkáme jen na kontrolu v červnu, ale že v Srpnu přijedu!

Really??? Že by si mě vážně vybrala? Sakra! Nemůžu tomu uvěřit, sny se také plní? Ale hlavně to nechci zakřiknout! :)

Dozvěděla jsem se, co mě vlastně čeká během týdne i o víkendu a byla jsem jedním slovem nadšená! Hostmum mi opět pochválila angličtinu a to mě neskutečně těšilo! Když vám to řekne někdo, kdo je rodilý mluvčí, těší to opravdu hodně. Řekla, že je hrozně ráda, že mám tak skvělou angličtinu, že si s kluky budu skvěle rozumět a nebudeme mít problém s komunikací. Jsem taky prý hodně usměvavá a ukecaná, což se jí taky moc líbí.

Celý rozhovor probíhal skvěle a když jsme skončily, tak jsem ani nevěřila, jak dlouho jsme spolu volali. Hned jsme také začaly zjišťovat, jak mi létají letenky směr Dublin, kam pro mě chce Hostmum dorazit, i když to má 3 hodiny cesty, jen kvůli tomu, abych nemusela přestupovat.

Jelikož jsem se dozvěděla snad úplně všechno a neměla jsem ani žádné otázky, jak mi všechno krásně vysvětlila, tak jsme hovor ukončily a řekly si, že si zavoláme zase co nejdříve. Hlavně ale taky s kluky, aby si na mě zvykli než dorazím a nebyl potom problém se začlenit :)

Paráda! Vlastně ne, Super! A mnohem víc! Byla jsem prostě nadšená a stále jsem! Nemůžu se prostě dočkat!

Zítra mě zřejmě čeká další hovor a tentokrát i s kluky. Moc se těším až si s nimi popovídám a řeknu jim, jak se na ně těším. Chci, aby si na mě pomalinku začali zvykat, ať je to pro ně potom jednodušší. Taky jsem přemýšlela nad dárky, které bych jim ráda dovezla, al eještě nemám jisto. Uvidíme, co mi padne do oka.

Každopádně mě zítra čeká další skvělý hovor, na který se moc těším a teď už dobrou noc vám všem.

Pac a pusu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama