Odpočítávám

8. června 2014 v 11:34 |  Začátky jsou těžké
Jelikož mi to pořád přijde jako včera, tak tomu stále ještě nemůžu uvěřit!

S Hostmum si píšeme vlastně denně, volali jsme si naposledy před Paříží, ale od té doby si pořád píšeme a teď už vlastně jen čekáme na výsledky MRI, která mě čeká v pondělí. Měla jsem ji už mít za sebou, ale v pátek jim z nějakého důvodu nefungovala Magnetická resonance. Jsem tedy přeobjednaná na pondělí a věřím, že to dobře dopadne. Zřejmě to mělo svůj důvod, abych šla až v pondělí. Nevím tedy přesně jaký, ale asi to tak mělo být. Mezitím mi Hostmum, jelikož ví, že jdu na kontrolu psala hned v pátek, jak moc na mě všichni myslí a drží mi palce. Že za mě zapálili svíčku, aby to dobře dopadlo a já mohla přijet v srpnu a začít svůj život tam a být součástí jejich rodiny. Je to tak krásný slyšet, jak se na vás prostě těší celá rodinka. Znám je vlastně už skoro všechny, až na jejího bráchu. Mluvila jsem s dětmi, hostmum, jejími rodiči i sestrou. Takže už jssem poznala spoustu lidí a moc se těším, že tam s nimi strávím i Vánoce. Ty tráví většinou u nich doma, jelikož mají velký barák a sejde se celá rodina a jsou všichni hrozně busy. To je super! Na ten ruch lidí já se hrozně těším! :)

Včera jsme zrovna plánovaly společný výlet. Říkala mi o jistém místě Croach Patrick, což je hora na severu Irska. Chodí na ní v srpnu hromadný výstup věřících. Někteří chodí i bosí, ale když jsem viděla ten terén, tak nejsem blázen :D Každopádně jsme se domluvily, že si tu horu dáme jako jeden Challenge! Nevíme kdy, chci, aby na to byl můj kotník úplně Ready, ale každopádně tam vyrazíme! Je to hora vysoká přes 700mnm, takže to bude pěkný výšlap. Ale ten výhled, podle fotek, stojí za to!! :) Nemůžu se už dočkat až vyrazím směr Irsko!

Ráda bych už začala balit, ještě počkat v týdnu na výsledky a hurá začít balit! Jak si ale sbalit věci na rok dopředu? Kdyby někdo měl jakoukoliv radu, tak ji rozhodně uvítám :D Užívám si teď každou chviličku doma, i když teda jsem teď spíš jen doma s tím výronem. Hostmum mi už několikrát nabídla, že může za mnou dorazit moje rodina, včetně babičky a sestry s manželem, ale taky kamarádi. Což by ale znamenalo, že budu mít spíš pořád prázdniny, než že bych odjela pracovat :D Budu to muset do toho roku nějak vsunout, protože bych ráda všem mým přátelům nabídla tu možnost podívat se do jiné země. Irsko je prý nádherné a já už se nemůžu dočkat až to zjistím osobně. Jedna z dalších věcí, na které se těším je strávit svátky s novou Irskou rodinkou. Zažít Halloween a Vánoce tak, jak je to pro ně typické a den Svatého Patrika. V říjnu čeká městečko, ve kterém budu bydlet, lososový festival. Bude to prostě super rok! Cítím to v kostech! :)

A teď už jen, držte mi všechno, co máte, aby mi kontrola dobře dopadla a já mohla příští týden začít bookovat letenku :)

Přeju všem krásný zbytek víkendu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama