Den odjezdu

17. srpna 2014 v 18:34 |  Ireland
Říkala jsem si, že první článek pošlu až cca za týden pobytu, ale jelikož už od prvního okamžiku mám tak úžasný pocit, rozhodla jsem se, uveřejnit ho už dnes. Navíc by se to zřejmě do jednoho nevešlo :)
Začala bych ale pěkně od začátku. Myslela jsem si, že nervozita přijde časem, ale ona se před odletem ani nedostavila. Zřejmě proto, že jsem věděla, jak se na mě kluci těší. Hostmum mi psala, jak už odpočítávají dny a noci než přijedu. Malý šel bohužel v den mého příjezdu na operaci se zuby a nevěděla jsem tedy, kdo všechno mě na letiště přijede vyzvednout. Původně měla přijet Hostmum s nejstarším synem, kterému je 13 let. Vždycky byl při rozhovoru trošku nemluva, ale říkala jsem si, že to chce prostě čas :)
Vyrazili jsme na letiště hodně brzy ráno kolem půl 9, i když letadlo mělo odlétat až ve čtvrt na pět. Po cestě jsme se stavili na Zličíně v obchodě se sportovním oblečením a ještě jsme si došli s rodiči na oběd. Potom už jsme vyrazili směr letiště a stejně jsme na místě byli hodně brzy. Zvážila jsem si kufry raději ještě na jejich váze a ještě, že jsem to udělala! Najednou měl můj příruční kufr více než 10kg, což jsem opravdu nechtěla nechat náhodě a proto jsem pár věcí musela přehodit do velkého kufru. Následně jsme čekali snad hodinu než otevřeli přepážku pro můj let a mohla jsem se jít odbavit. Konečně jsem odevzdala kufr! 25kg váhy, kterou jsem nemohla vyndat ani z auta ven :D Slečna mi na něho přilepila cedulku Heavy a poslala ho po páse pryč. V tuto chvíli zbývala další hodina než otevřeli gate, jsme prostě jen seděli a povídali si. Stále nejsem nervózní! Je tohle normální? :D
Přišel čas, kdy jsem vstoupila do meziprostoru, takže přišlo na velké loučení. Ale notak, letím jen na rok a Irsko? To není zrovna dvakrát dálka při představě, že jsem měla v plánu USA ne? :) Slzička ukápla, ale stále přetrvává ten úžasný pocit nadšení na tím, co mě čeká. Teď už jsem ale věděla, že operace zubů dopadla dobře a že pro mě na letiště přijede Hostmum s nejstarším synem. Nemohla jsem se dočkat až sednu do letadla a budu ještě blíž tomu svému snu!!
V meziprostoru ještě malý shopping a hurá do letadla. Všude se to hemžilo typickými Iry. Mezi davem je vážně poznáte i když potom v Irsku není poznat, který je ten pravý, pokud není zrzavý nebo světlovlasý :D Začala jsem se těšit ještě víc, když jsem zjistila, jak jsou ty lidi z Irska neskutečně milí a nervozita? Stále nikde!

Let byl parádní, linku Aer Lingus do Dublinu můžu jedině doporučit. Crew byla neskutečně milá a ochotná a let byl opravdu luxusně klidný. Hned nám bylo oznámeno, že v Dublinu panuje parádní počasí 16°C a vcelku slunečno. Let měl trvat dvě a půl hodiny, nakonec jsme dorazili ještě o 20 minut dříve. Hurá pro můj mega kufr a honem za rodinkou, jelikož nás čeká ještě cesta domů, která bude trvat cca 4 hodiny. Kufr jsem obdržela mezi posledními a opět jsem myslela, že ho sama z toho pásu nedostanu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama