První momenty

17. srpna 2014 v 18:35 |  Ireland
Konečně! Stojí tam a oba se na mě usmívají, usmívám se taky! Okamžitě mě oba vítají a volají na mě, abych je nepřehlédla. To by ani nešlo, Hostmum je hrozně krásná ženská s úžasnými kudrnatými blond vlasy a nejstarší má vlasy tmavé havraní a nosí brýle. Oba byli úžasní, okamžitě se chtěli ujmout mých kufrů. Nejstarší si ukousl pěkné sousto, když mi chtěl pomoci s mým mega kuftem :D Ale zvládl to statečně a neřekl ani slovo. Já si vezla svůj příruční a vyrazili jsme k autu. Jelikož babi s dědou hlídali zbytek dětí, tak dorazili autem, které patří dědovi. Tak jsme chvíli auto na parkovišti hledali. "Naskladnili" jsme kufry do auta a vyrazili k domovu. Okamžitě jsme si s Hostmum padly do oka. Prokecali jsme celé ty 4 hodiny na cestě domů. Nejstarší byl trošku stydlivka, ale Hostmum mi říkala, že potřebuje trošku času, aby se rozmluvil. Tak jsme dorazili po 4 hodinách na cestě domů. Nejmladší už byl v posteli, chudinka z toho čekání usnul :D prostřední a děda s babičkou už na mě čekali u dveří. Byl to úžasný večer! Odnesli jsme kufry do pokoje, ukázali mi celý domeček a všechny pokoje, včetně spícího nejmladšího :D Ani jsem po tom celém dni plném cestování nebyla unavená, takže jsem nevybalovala, sedli jsme si všichni do obývacího pokoje a prostě mluvili a mluvili. Najednou koukáme na hodiny a bylo půl jedné ráno. Vstáváme zítra na 8 hodinu, tak jsme vyrazili do postelí. Ráno mě ani nevzbudil budík, byla jsem sama vzhůru, zřejmě díky tomu, jak jsem se těšila, že konečně uvidím malého a celkově, že konečně uvidím, jak fungují a jací jsou dohromady. Nepřekvapili mě! Jsou úžasní! Kluci mě od rána "pronásledují" a pořád se na něco vyptávají a stále si chtějí hrát a nenechají mě v klidu, za což jsem vážně ráda. I když musím říct, že teď sedím v posteli a docela se těším, že se natáhnu a usnu :D Ono totiž den začal snídaní, kdy nejstarší nesnídá, protože vstává cca kolem 10-13 hodiny, když má teď prázdniny, ale další dva menší díky bohu snídají. Je pravda, že zase tolik ne, ale jedí spoustu ovoce, což jsem ráda, protože můžu jíst ovoce ke snídani s nimi :) Dnes jsem si ale nakonec dala ovesnou kaši se svou hostmum a poté jsme se oblékli a vyrazili všichni směr "město". Není tak velké, ale úplně dostačující. Spoustu malých obchůdků a na sobotu tu bylo opravdu hodně lidí. Skoro plné parkoviště. Čekala nás návštěva nejlepší kavárny ve městě, MochaBeans. Kávu nepiju, takže jsem si dala Chai Latte a kluci oba dostali své Bambichino zdarma! Ano, zdarma! Protože veškeré Bambichino pro děti je zdarma :D Taky jsem vyzkoušela jejich typickou snídani, teda spíš jen pečivo, konzistence asi jako naše knedlíky, které se rozřízne uprostřed, namaže máslem a jamem. Ok musím uznat, že to bylo moc dobrý :)
Potom nás čekala ještě návštěva několika obchodů se zeleninou a prostě jen nákupy jídla. V tu chvíli jsem se cítila opravdu jako člen rodiny, Hostmum se stále zajímala o to, zda nemám na něco speciálního chuť a že si mohu vybrat cokoliv, co uvidím nebo co zrovna potřebuji. Bylo mi to řečeno už několikrát i doma, že pokud cokoliv chci, tak si mám vzít nebo udělat. Je super cítit se vlastně jako doma. Potom jsme dorazili domů a kluci už od rána stále chodí za mnou a chtějí hrát hru, jménem Minecraft. They really love it!!! Ale vážně jí milují :D Nenašla jsem na ní nic zajímavého, ale proč jim kazit tu skvělou radost :D Prostřední je neustále u mě. Pokud se hnu já, jde za mnou a stále se na něco vyptává. Půjdeme si teď hrát Wii, půjdeme hrát na iPadu, půjdeme skládat puzzle nebo dělat cokoliv jiného? Stále mluví, mluví, mluví a ptá se. Hostmum mi řekla, že si mě opravdu zamiloval. A to jsem tu teprve první den! To je přeci super, ne?! :) Dokonce se mě dnes už zeptal, jestli s nimi nemohu zůstat rovnou dva roky, protože by chtěli příští rok s mamkou jet do Disneylandu a rád by, abych jela s nimi. Dnes jsem pro sebe měla cca jen sekundu času, ale víte co? Jsem unavená jako pes a hrozně šťastná! Opravdu se jim líbím a pořád chtějí něco podnikat, což je super, snad jim to tedy vydrží :)
Babička s dědou jsou opravdu úžasní lidé! Neustále si povídáme a něco probíráme. Neustále mi chválí moji angličtinu a z toho jsem opravdu na větvi. :D Kluci šli cca před necelou hodinkou spát, takže mám konečně chvíli relax. Ale já jsem ráda, že jsou tak akční a pořád něco chtějí dělat a hlavně sama vidím, že jsou se mnou rádi! :) Dneska jsem od malého dostala svojí první kiss a hug aniž bych se o to prosila :) Nechtěli dokonce ani spát ve svých postelích a chtěli být se mnou v pokoji :D Hostmum jim musí pořád říkat, ať mě nechají taky chvíli dýchat a že mě prý nemají tolik okupovat a nechat taky v klidu, že jim prý brzy uteču :D Neuteču :D
Každopádně, abych to celé shrnula, tak první den byl prostě perfektní! Mám úžasnou rodinu, kde se cítím jako její pravý člen a skvělé děti, které mě mají už teď evidentně rádi. Co víc si přát? Zítra jdu poprvé řídit, dnes se na to nějak nedostalo. Dokonce mi Hostmum objednala jednu hodinu jízdy, abych si zvykla na řízení vlevo a nebyla z té změny nervózní. Nebyla bych, ale jsem ráda, že mi bude moci nějaký rodilý Ir ukázat, jak tady prostě řídí :)

Krásný zbytek večera, já to jdu už zalomit, dnešek byl vážně náročný a zítřek nebude o nic míň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama