První týden v mém novém domově

22. srpna 2014 v 15:08 |  Ireland
Zdravím všechny čtenáře. Dnes je to přesně týden od mého příjezdu do Irska. Letí to neskutečně rychle! Ještě před chvílí jsem dorazila do Irska a poprvé viděla svou rodinku a najednou už je to týden?!
Každopádně nám zbývají ještě dva týdny před návratem do školy (respektive všech tří kluků). Příští týden už totiž jde do práce hostmum a nejstarší do školy a ti dva mladší až v pátek 29. srpna, takže nás čeká vlastně už jen týden! Však to říkám, že to hrozně letí! Kluci sice měli původně jít do školy až další pondělí, takže nás čekali necelé dva týdny, ale hostmum včera dorazila sms, že jdou do školy už od pátku :) Každopádně první tři týdny budou trošku náročnější než běžně. Kluci minimálně první dva týdny budou končit ve škole dřív než normálně. Hlavně nejmladší bude doma už ve 12, teda já ho vyzvednu už ve 12 hodin, takže nebude tolik času, jelikož začínají až v 9 hodin ráno, ale další týdny už bude normální rutina, kdy začnou chodit domů až po 2 hodině, takže budu mít i já čas na všechno ostatní :)
Kluci jsou stále super, nemůžu si stěžovat ani trošku. Občas se štěkají, ale ukažte mi děti, které ne :) Když je něco potřeba, jsou ochotní mi pomoc a když jim něco řeknu, tak neodmlouvají :) Jediné, co mě ničí je, že jsou furt na iPadu nebo chtějí hrát Wii. Takže se je snažím trošku motivovat od jiných her a vyrábění a oni jsou zdá se nadšení. Dokonce jsme si hráli s jejich psem u baráku, což podle mě nedělali pořádně snad nikdy :) S hostmum jsme si padly do oka a dokonce i s babi a dědou, kteří tu jsou momentálně se mnou a kluky, jelikož hostmum jela ještě před začátkem školy (její práce) za kamarádkou na pár dní :) Zítra se vrací a my vyrazíme do pravýho Irskýho pubu na zápas v irským fotbale! Nemůžu se dočkat!
Každopádně, abych shrnula celý první týden, tak ani nechápu, jak mohl tak rychle uběhnout. S kluky a rodinkou jsme si parádně padly do oka a rozumíme si skvěle :) Teď už jen čekáme na tu rutinu, abych se zaběhla trošku já :D
Tak zase za pár dní, užijte si víkend :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama