!!! Už jen dva dny !!!

13. srpna 2014 v 18:01 |  Začátky jsou těžké
Zdravím všechny, kteří to tady čtou, teda pokud čtou :D
Každý druhý se mě ale teď ptá před odjezdem, zda budu psát blog, takže to vypadá, že tu budu přispívat častěji než jsem si myslela. Hlavně kvůli přátelům a rodině.

Ale zpátky k nadpisu mého článku. Už jen dva dny a jsem na místě!! To tak neskutečně uteklo! Přijde mi to jako včera, kdy jsem jela poprvé do agentury a žádala o dokumenty na au pair v USA. Potom, co to nevyšlo, začalo všechno nějak rychle utíkat. Najednou jsem se rozhodla pro Irsko, brzy na to jsem už měla vybranou rodinku ( respektive ona si vybrala vlastně mě :)), potom začalo zařizování všeho možného (což mi občas přišlo nekonečné) a teď už odjíždím?! Ve chvíli, kdy to byl přibližně týden do odjezdu mi to vlastně ještě nepřišlo, ale najednou to tak moc letí, že když mi hostmum napsala, že kluci už se nemohou dočkat a že řekli: už jen 4x se vyspíme a Markéta je tady, tak v tu chvíli jsem si to uvědomila :)

No teď už se vlastně jen dvakrát vyspím a jsem na místě! Tolik se těším, že všechny pocity, které mám se snad nedají ani popsat. Na jedné straně se nemůžete dočkat až budete konečně na místě a začně vám další dobrodružství a nová etapa vašeho života. Na stranu druhou ale musíte myslet na to, co tady opustíte (v mém případě hlavně pejska, přeci jen s rodinou si člověk kdykoliv zavolá, ale pejsek vám na dálku nic neřekne :)). Jenže nad něčím podobným nesmíte přemýšlet, věřte mi, to by se také mohlo stát, že nikdy neodjedete :)

Zpátky k mému odjezdu. Slečny, co se chystají do ciziny, proboha je nějaký způsob, jak se sbalit na rok?! Pokud ano, tak já na něj ještě stále nepřišla :D Hlavně pokud se jedná o Irsko. Letět někam do teplých krajin, tak člověk řeší pouze oblečení na léto, ale takhle? Nejen, že několik párů bot, ale bundy, svetry, na deštivý počasí. No povím vám, je to boj! Dnes jsem konečně přeprala (a to doslova! Pokud bych na něm mohla skákat, jako to dělají ve filmu, tak to udělám:D) kufr! Třetina věcí prostě musí zůstat doma. Byť jsem v kufru měla ještě volné místo na kg, tak nebyl volný prostor, kam věci položit, složit, uložit či jinak uspořádat. Dokonce jsem si byla koupit takové ty vakuové pytle, ale stejně jedu bez nich. Sice se oblečení o nějaký prostor zmenšilo, ale zabíralo místo uplně jinak než člověk potřeboval :D Dnes jsem také uzmula cabin luggage svým rodičům, jelikož ten můj přesahuje cca o 3-4cm výšku a bojím se, že mě s ním do letadla nepusí a co potom na letišti, že?! :D

Každopádně se mi to krátí a včera jsem obdržela další zprávu od své hostmum, abychom se domluvily na tom, kdy dorazím a ona mě mohla v Dublinu vyzvednout. Potom nás ještě čeká dost dlouhá cesta autem domů (cca 3 hodiny, pokud nebude nikde žádná zácpa:)). Psala mi také opět, jak se kluci těší, že konečně dorazím. Ani neví, jak já se těším, až je konečně uvidím :) Dozvěděla jsem se ale taky super věc! Až já dorazím v pátek večer, tak hostmum s nejstarším mají ještě týden volna než jim začně škola a nejmladší dva ještě dva týdny. Připravila pro nás různé aktivity. Pojedeme se podívat na pláž, do města, konečně klukům ukážu Geocaching!! (Beník už se hrozně těší až najde svůj první poklad :)) a seznámí mě s nějakými au pair z okolí. Taky půjdeme řídit, musím se za ten týden navyknout na levou stranu :) (to bude asi docela srand :D) a největší pecku mi napsala až na konec :) Ve středu se koná finále jejich Irského fotbalu (vůbec neznám pravidla, nikdy jsem ho neviděla, prý je to něco mezi fotbalem a rugby :D)). Co Mayo se dostalo do finále a bude hrát s Co Kerry :) Takže mě vezme do pravého Irského pubu na sledování zápasu! YAAAAY!!! Nemůžu se dočkat! Pravý Irský pub, ta atmosféra a ještě během zápasu jejich týmu :) to bude něco úžasnýho :)!! Takže první dny mi začnou spíš jako dovolená a hlavně budu s kluky trávit co nejvíc času to jen půjde. Mám vymyšlené nějaké aktivity a hry, tak snad se budou líbit :) Vezu i různé věci na vytváření a hlavně dárečky! Doufám, že se budou líbit :)

No pro dnešek by to asi stačilo :D Stejně už jsem toho napsala až dost, většinu z vás to určitě unudí :D Další příspěvek bude už každopádně konečně z Irska!!

See you soon Ireland :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama