Další úspěch!

20. listopadu 2014 v 12:19 |  Ireland
Zdravím všechny čtenáře, kamarády i rodinku :)

Došlo mi vlastně, že jsem už dlouho nic nenapsala. Nějak mi to úplně vypadlo! No ono, když jste tu v jednom kole, tak pořádně nepřemýšlíte nad články. Navíc musím uznat, že si to tu užívám se vším všudy!

Od doby co mi odjela rodinka, volali jsme si mezitím několikrát, už se mi tolik nesteskní. Vrátila jsem se do svého kolotoče a za svými kamarádkami a musím říct, že si to opět užívám! Nadine a já jsme nakonec o víkendu zůstaly ve městě. Jelikož jsem musela v sobotu večer hlídat, domluvila jsem se s kluky, že v sobotu ráno je vezmu plavat a večer, když musím hlídat, tak si uděláme filmový večer! Byli opravdu nadšení! Cian mi dokonce řekl, že je to nejlepší den jeho života :D prý dvě takový super věci v jeden den?! To potěší ne? :)

V pátek jsme si naopak s Nadine udělaly večer společně. Vyrazily jsme do posilovny, kterou jsem si tu opravdu oblíbila. Mají skvělý stroje na běhání, takže paráda a dělám si svoje kruhový tréninky (tímto bych ráda poděkovala svojí trenérce Báře!! Jestli to čte :)). Každopádně jsme vyrazily do posilovny a potom ještě do bazénu. Prostě takovej super relax!! Nakonec jsme se rozhodly ještě vyrazit na malou večeři do místní restaurace jménem Junction! Byly jsme tam poprvé a musím prozradit, že jsme šly v neděli znovu na oběd :D Úžasný místo! Tam by se ti Péťo Nováková líbilo! Taková parádní spíš fast food, ale restaurace ve stylu amerického bistra s těmi typickými sedačkami ve stylu kupé, už jen těm servírkám chybí brusle :D Každopádně jsme si daly jen salát pro Nadine a já si vybrala wrap. No kdybych to věděla! Zaprvý byl teda mexickej, takže dost pálivej, což bylo super! Ale ta porce?! Wrap, k němu hranolky, coleslaw salát a ještě zeleninový salát! Sakra! Po plavání a posilce jsem byla sice hladová, ale zase jsem si nechtěla uplně dát takovou porci :D No každopádně jsme si pátek užily a v sobotu už mě čekalo spíš hlídání :D

Od rána už se kluci vyptávali, kdy vyrazíme plavat. No sorry kluci, ale musíte se obléct, nasnídat apod. Tak jsme si dali snídani, připravili si věci a vyrazili do bazénu. No nepředstavujte si žádnej bazén s tobogány nebo podobně, to tady opravdu nemají :D Jsme v malinkatým městě, takže bazén znamená čistě bazén. Ale pro nás to znamenalo zkusit plavat s Benem poprvé bez rukávků. Zabalila jsem všechno, jen jejich brýle jsem nebrala, říkala jsem si, že pod vodou nebudou, tak je nepotřebují. No to jste neviděli tu scénu :D Prý já tam bez brýlí ale nejdu! Říká Ben a ani do sprchy nevleze! To je jeho největší problém! Bojí se, že mu voda teče do očí. Snažila jsem se mu to vysvětlit už ve vaně, že si oči prostě utře a je to ok. Jenže ne a ne ( kdyby se mimochodem sprchovali každý místo vany třikrát týdně, tak by mu to divný nepřišlo!).Hostmum se rozhodla, že se zkusí zepta na recepci, tak přinesla dvoje brýle. Jedny větší pro Ciana, který mimochodem ani neprotestoval a jedny pro Bena, jenže ejhle, jediný, co měli, byly růžový! :D Tak to jsem čekala, co bude :D Prý ty na sebe teda nevezme! Tak to budeš hochu muset bez brýlí! No každopádně ať to neprotahuju, tak jsme poprvé vyrazili do bazénu bez brýlí, dokonce jsme bez nich v pohodě plavali a nakonec i bez rukávků! Teda ne uplně plavali, ale šlo to vcelku super! Tomu říkám úspěch!! Potom jsme měli filmový večer a bylo to super, Nadine zůstala přes noc, takže jsme koukali na film všichni společně. Deka, popcorn, brambůrky, zmrzlina a všechny tyhle nezdraví věci pro děti i pro nás :)

V neděli jsme si pak udělaly s Nadine výlet a oběd v Junction again :D Každopádně chci ale napsat o dalším úspěchu, na který jsem narazila asi tak dva dny zpátky! Měla bych být placená extra :D Když jsem přijela, jejich pes, Lancer, byl jenom venku a občas ho pustili do jeho místnosti, kde mimochodem nemá ani deku a to já teda ne. Proč ho nevezmete dovnitř? Protože by něco rozkousal, neumí se chovat. Pokud byste ho trénovali, tak by to ale uměl! Lancera jsem se ujala já! Po pár týdnech uměl mimo jiné sedni, lehni a zůstaň. Jednou za čas jsme si ho brali večer dovnitř a konečně má svoje místo v obýváku s námi. Ale, co byl pro mě největší úspěch? To si takhle v kuchyni, která je s obývákem spojená vaříte a Lancer leží a spí v obýváku na svém místě a je tak hodný, že si nikoho a ničeho nevšímá?! Tomu říkám úspěch! Poslední dva dny s námi tráví večery a se mnou i ve dne chvíle dohromady na jeho pelechu ani se nehne, nezlobí, neotravuje apod. Je prostě zlatej!! Musela jsem sama sebe pochválit! I když Ben mi okamžitě řekl, že tohle by předtím teda rozhodně nedělal, dokud jsem tu nebyla. Že by pořádně ani dovnitř nemohl! YES!!

A ještě jeden úspěch vlastně musím prozradit! Tady se jí nutella na denním pořádku! Což mě teda ničí! Ve dvou dětech snědí sklenici za týden, což je děsivý :D a Ben se mě v týdnu zeptal, co si mám raději dát? Šťávu nebo pomerančový džus? A chtěl bych toast s máslem, ale žádnou nutellu, to je pro tebe dobrý viď? :) Nakonec si dal toast s máslem a k tomu mlíko! :)

O víkendu mě čeká oslava narozenin hostgrandad v Dublinu. Jsem zvaná a dokonce spíme celou dobu kdesi v hotelu a bude to zřejmě dost velký! Těším se :)

Užijte si víkend
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama